Benson Black Series II 8 Black watchwinder
Als echte verzamelaar van luxe automatische horloges, staat een goede verzorging, opwinding en het behoud van je horloges voor jou natuurlijk voorop. Tenslotte zal iedere liefhebber zo lang mogelijk plezier willen kunnen beleven aan zijn automatische horloges. De aanschaf van een goed horloge-accessoire in de vorm van een hoogwaardige watchwinder is dan ook altijd een zeer goede investering te noemen wanneer je één of meerdere automatische horloges in het bezit hebt. Als verzamelaar zal niet alleen een veilige en doeltreffende wijze van opwinding in combinatie met een veilige opbergplaats een rol spelen. De trotse verzamelaar zal namelijk daarnaast ook zijn collectie op een professionele en stijlvolle wijze willen kunnen presenteren.
Wanneer jij nu die fervent verzamelaar bent met een ruime collectie automatische horloges in het bezit, die niet alleen kwaliteit en hoogstaande technische specificaties belangrijk vindt, maar daarnaast ook op zoek is naar een chique en professioneel design, ben je bij het toonaangevende Nederlandse merk Benson op het juiste adres. Bovendien staat Benson erom bekend een zeer goede prijs-/kwaliteitverhouding te bieden, waarmee je met dit merk kiest voor kwaliteit en stijl tegen een aantrekkelijke prijs.
Benson biedt designs voor de liefhebber met één of enkele automatische horloges in het bezit, maar dus ook modellen met ruimte voor een gehele verzameling automatische horloges. Bovendien biedt het merk vele mooie extra’s, waarmee het gebruikerscomfort van de verschillende modellen uit de collectie van Benson zeer hoog te noemen is. Een mooie en populaire serie binnen de collectie horloge-accessoires van Benson, is de Benson Black Series. Deze serie herbergt uiterst luxe horloge-accessoires met alles erop en eraan. Interessant genoeg heeft het merk niet lang geleden een nieuwe generatie van deze prachtige Black Series gepresenteerd, waarbij nog enkele uitbreidingen zijn doorgevoerd. In dit artikel bespreken we graag een specifiek design afkomstig uit de nieuwe Benson Black Series II, namelijk de Benson Black Series II 8 Black watchwinder.
De Benson Black Series II 8 Black biedt ruimte voor het opwinden van maar liefst acht automatische horloges tegelijk en voorziet daarnaast ook nog in een handige extra opbergruimte, die te vinden is onder het luxe softclose deksel aan de bovenkant van de watchwinder. Hierin kunnen nog eens zes automatische horloges worden opgeborgen, of eventuele andere sieraden of manchetknopen in worden bewaard. Benson biedt met dit design dan ook de mogelijkheid al jouw sieraden op veilige, overzichtelijke en stijlvolle wijze bij elkaar te bewaren. Dit design is met groot oog voor detail met de hand gemaakt en is in zijn geheel zwart van kleur. De watchwinder is aan de voorkant afsluitbaar met een fraai glazen deur, waarmee je met dit horloge-accessoire kiest voor een optimale bescherming van jouw automatische horloges tegen verschillende schadelijke invloeden van buitenaf. Bovendien kun je jouw horloges door dit glazen deurtje gedurende de gehele dag goed in het oog houden. Wanneer je daarnaast de fraaie ingebouwde multicolour LED verlichting inschakelt, maak je van dit chique design een echt professionele display voor jouw verzameling.
Voor een betrouwbare, veilige en doeltreffende wijze van opwinding maakt de Benson Black Series II 8 Black gebruik van hightech Japanse motoren. Deze motoren staan zeer goed bekend en doen hun werk bovendien in stilte. Dit maakt deze watchwinder dan ook zeer geschikt om te plaatsen in ruimtes waar stilte gewenst is, zoals bijvoorbeeld de slaapkamer, of de studeer- of werkkamer. Het speciale start-/stop systeem waarvan dit design is voorzien, zorgt er bovendien voor dat de motoren automatisch stoppen wanneer het deurtje opengaat. Verder starten en stoppen zij altijd op een keurige 12-uurs positie, passend bij het exclusieve karakter van dit horloge-accessoire.
Voor ieder horloge is het mogelijk de draairichting en het aantal rotaties per dag in te stellen, met behulp van het innovatieve touchscreen. Hiermee verzorgt de watchwinder voor ieder individueel horloge de meest passende wijze van opwinding. Het touchscreen werkt bovendien energiebesparend, doordat deze vanzelf uitschakelt wanneer het niet wordt gebruikt. Je kunt het touchscreen weer inschakelen door deze simpelweg aan te raken. Verder beschik je met de Benson Black Series II 8 Black over een USB aansluiting, de programma’s CW, CC en Alt en een overwind protectie. Daarnaast kun je gebruik maken van de handige powerwinding functie, waarmee je jouw automatische horloges in kortere tijd van de benodigde energie kunt voorzien.
Wanneer je de Benson Black Series II 8 Black graag wilt bestellen, kun je hiervoor terecht bij ons in de webshop. Dit prachtige en complete design wordt door ons geleverd met twee jaar garantie, certificaat, adapter, afstandsbediening en natuurlijk een duidelijke handleiding. Naast dit specifieke Benson design, bieden wij ook de gehele overige collectie van dit ambitieuze merk. Met een watchwinder van Benson kies je altijd voor veel waar voor je geld en voor de beste kwaliteit. Bekijk nu de mogelijkheden in onze webshop en overtuig jezelf!